Logo

Kontakt

Sekretarz Gminy
Ewelina Jura-Bączek

Urząd Gminy Kęty
I piętro, pok. 22

tel. 33 844 76 00 wew. 121

14 Października 2014

Instrukcja oddawania głosu

Szanowni Państwo,

W związku z licznymi zapytaniami w sprawie głosowania internetowego w ramach budżetu obywatelskiego przedstawiamy poniżej instrukcję głosowania krok po kroku.
Bardzo prosimy o zwrócenie szczególnej uwagi na wybranie  opcji „wyślij formularz”,
co pozwala na zapis głosowania.

W razie pytań prosimy o kontakt z Urzędem gminy Kęty.

  1. Przejdź do interaktywnej karty do głosowania.
  2. W pierwszej kolejności pojawią się informacje odnośnie zasad głosowania, zapoznaj się z ich treścią, a następnie kliknij „Przejdź do głosowania”  3. Na tej stronie zostały umieszczone zadania, wybieramy zadanie, na które chcemy oddać swój głos poprzez zaznaczenie pustego pola przy interesującym nas zadaniu.  4. Na ekranie pojawi się okno informacyjne. Tutaj wpisujemy swoje dane a po uzupełnieniu wszystkich pól „klikamy” Przejdź do głosowania.  5. Wskazujemy 1-5 zadań, na które chcemy oddać swój głos.
  6. Po zaznaczeniu zadania przechodzimy rolą na sam dół karty do głosowania i klikamy „Prześlij Formularz”.  7. W tym momencie program pokazuje, jeszcze raz jakie zadanie wybraliśmy.
  8. Jeśli upewnimy się, iż nasz głos trafi właśnie na to zadanie klikamy „wyślij formularz”, jeżeli chcemy zmienić naszą decyzję klikamy „Usuń głos” i ponownie wybieramy interesujące nas zadanie.  9. Po wysłanym formularzu pojawia się informacja, iż nasz głos został dodany do bazy danych, co kończy proces głosowania internetowego.